Filters: filter
za 11 feb
BV Oaters Joure Gemengd U14 1 – Assist Gemengd U14 1 11-02-2023 - 13:00 - Sportfun
za 11 feb
BV Oaters Joure Gemengd U12 1 – BV Arrows Gemengd U12 1 11-02-2023 - 13:00 - Sportfun
za 11 feb
GSBV Moestasj Mannen Senioren 2 – BV Oaters Joure Mannen Senioren 1 11-02-2023 - 13:45 - Willem-Alexander Sportcentrum
za 11 feb
BV Oaters Joure Mannen U16 1 – Celeritas-Donar Mannen U16 3 11-02-2023 - 14:45 - Sportfun
za 11 feb
Scylla Vrouwen Senioren 1 – BV Oaters Joure Vrouwen Senioren 1 11-02-2023 - 16:45 - Vinkhuizen
za 18 feb
BV Leeuwarden Mannen U16 1 – BV Oaters Joure Mannen U16 1 18-02-2023 - 11:45 - Kalverdijkje
za 18 feb
BV Leeuwarden Gemengd U14 2 – BV Oaters Joure Gemengd U14 1 18-02-2023 - 13:30 - Kalverdijkje
za 18 feb
De Groene Uilen Mannen Senioren 4 – BV Oaters Joure Mannen Senioren 1 18-02-2023 - 15:30 - Willem-Alexander Sportcentrum
za 18 feb
BV Oaters Joure Mannen U20 1 – ESBC Menhir Mannen U20 1 18-02-2023 - 16:00 - Sportfun
za 18 feb
Celeritas-Donar Vrouwen Senioren 1 – BV Oaters Joure Vrouwen Senioren 1 18-02-2023 - 18:00 - Vinkhuizen
ma 20 feb
BV Penta Mannen U16 1 – BV Oaters Joure Mannen U16 1 20-02-2023 - 18:00 - Sportcentrum Drachten
za 25 feb
BV Oaters Joure Mannen U16 1 – Dyna ’75 Mannen U16 1 25-02-2023 - 11:00 - Sportfun
za 25 feb
BV Oaters Joure Mannen U20 1 – BV Groningen Mannen U22 3 25-02-2023 - 13:00 - Sportfun
za 25 feb
BV Groningen Gemengd U14 6 – BV Oaters Joure Gemengd U14 1 25-02-2023 - 15:30 - Gomarus College
za 25 feb
BV Oaters Joure Gemengd U12 1 – BV Leeuwarden Vrouwen U12 1 25-02-2023 - 15:30 - Sportfun
za 04 mrt
BV Groningen Mannen U16 2 – BV Oaters Joure Mannen U16 1 04-03-2023 - 10:15 - Gomarus College
za 04 mrt
BV Oaters Joure Gemengd U14 1 – Quintas Gemengd U14 1 04-03-2023 - 11:00 - Sportfun
za 04 mrt
De Groene Uilen Vrouwen Senioren 3 – BV Oaters Joure Vrouwen Senioren 1 04-03-2023 - 14:30 - Willem-Alexander Sportcentrum
za 04 mrt
Aquila Mannen U22 1 – BV Oaters Joure Mannen U20 1 04-03-2023 - 19:00 - Wildervanckhal
za 11 mrt
BV Oaters Joure Gemengd U14 1 – BV Penta Gemengd U14 1 11-03-2023 - 13:00 - Sportfun
za 11 mrt
BV Oaters Joure Mannen U16 1 – Celeritas-Donar Mannen U16 2 11-03-2023 - 13:00 - Sportfun
za 11 mrt
Dyna ’75 Gemengd U12 1 – BV Oaters Joure Gemengd U12 1 11-03-2023 - 14:15 - Sportstad Heerenveen
za 11 mrt
BV Oaters Joure Mannen U20 1 – Celeritas-Donar Mannen U22 1 11-03-2023 - 15:00 - Sportfun
za 11 mrt
BV Oaters Joure Vrouwen Senioren 1 – De Groene Uilen Vrouwen Senioren 3 11-03-2023 - 18:30 - Sportfun
za 11 mrt
BV Oaters Joure Mannen Senioren 1 – Dyna ’75 Mannen Senioren 1 11-03-2023 - 20:30 - Sportfun
vr 17 mrt
BV Jahn II Mannen U22 1 – BV Oaters Joure Mannen U20 1 17-03-2023 - 19:45 - Sportcentrum Bruinsma
za 18 mrt
BV Leeuwarden Vrouwen U12 1 – BV Oaters Joure Gemengd U12 1 18-03-2023 - 10:00 - Kalverdijkje
za 18 mrt
Exercitia ’73 Gemengd U14 1 – BV Oaters Joure Gemengd U14 1 18-03-2023 - 11:45 - Sporthal Groote Veen
za 18 mrt
De Groene Uilen Vrouwen Senioren 4 – BV Oaters Joure Vrouwen Senioren 1 18-03-2023 - 14:00 - Willem-Alexander Sportcentrum
za 18 mrt
Green Lions Mannen Senioren 1 – BV Oaters Joure Mannen Senioren 1 18-03-2023 - 15:00 - Waddenhal
za 18 mrt
Aquila Mannen U16 1 – BV Oaters Joure Mannen U16 1 18-03-2023 - 15:00 - Wildervanckhal
za 25 mrt
BV Oaters Joure Mannen U20 1 – EBV Mustangs Mannen U22 1 25-03-2023 - 08:30 - Sportfun
za 25 mrt
BV Oaters Joure Gemengd U14 1 – Celeritas-Donar Gemengd U12 1 25-03-2023 - 16:30 - Sportfun
za 25 mrt
BV Oaters Joure Mannen U16 1 – BV Penta Mannen U16 1 25-03-2023 - 16:30 - Sportfun
za 25 mrt
BV Oaters Joure Vrouwen Senioren 1 – Exercitia ’73 Vrouwen Senioren 2 25-03-2023 - 18:30 - Sportfun
za 25 mrt
BV Oaters Joure Mannen Senioren 1 – BV Leeuwarden Mannen Senioren 3 25-03-2023 - 20:30 - Sportfun
vr 31 mrt
ESBC Menhir Mannen Senioren 1 – BV Oaters Joure Mannen Senioren 1 31-03-2023 - 20:45 - De Sneker Sporthal
za 01 apr
Assist Gemengd U14 1 – BV Oaters Joure Gemengd U14 1 01-04-2023 - 09:30 - De Spreng
za 01 apr
BV Oaters Joure Gemengd U12 1 – Green Lions Gemengd U12 1 01-04-2023 - 13:00 - Sportfun
za 01 apr
BV Oaters Joure Mannen U20 1 – Bedum Blues Mannen U22 1 01-04-2023 - 14:45 - Sportfun
za 01 apr
Celeritas-Donar Mannen U16 3 – BV Oaters Joure Mannen U16 1 01-04-2023 - 14:45 - Vinkhuizen
za 08 apr
Bedum Blues Mannen U22 1 – BV Oaters Joure Mannen U20 1 08-04-2023 - 17:30 - De Beemden
vr 14 apr
ESBC Menhir Mannen U20 1 – BV Oaters Joure Mannen U20 1 14-04-2023 - 19:00 - De Sneker Sporthal
za 15 apr
BV Arrows Gemengd U12 1 – BV Oaters Joure Gemengd U12 1 15-04-2023 - 10:15 - De Doelstien
za 15 apr
BV Oaters Joure Gemengd U14 1 – BV Leeuwarden Gemengd U14 2 15-04-2023 - 16:30 - Sportfun
za 15 apr
BV Oaters Joure Mannen U16 1 – BV Leeuwarden Mannen U16 1 15-04-2023 - 16:30 - Sportfun
za 15 apr
BV Oaters Joure Vrouwen Senioren 1 – De Groene Uilen Vrouwen Senioren 3 15-04-2023 - 18:30 - Sportfun
za 15 apr
BV Oaters Joure Mannen Senioren 1 – Dyna ’75 Mannen Senioren 1 15-04-2023 - 20:30 - Sportfun
za 22 apr
BV Oaters Joure Gemengd U14 1 – BV Groningen Gemengd U14 6 22-04-2023 - 11:00 - Sportfun
za 22 apr
BV Groningen Mannen U22 3 – BV Oaters Joure Mannen U20 1 22-04-2023 - 13:15 - Gomarus College
za 22 apr
Dyna ’75 Mannen U16 1 – BV Oaters Joure Mannen U16 1 22-04-2023 - 14:15 - Sportstad Heerenveen
vr 30 jun
GSBV Moestasj Vrouwen Senioren 1 – BV Oaters Joure Vrouwen Senioren 1 30-06-2023 - 00:00 - Willem-Alexander Sportcentrum